2 сучасні сауни

Сауна – це не тільки можливість відпочити та розслабитися, але і корисна процедура, яка ефективно впливає на всі системи організму. Готель “Адреналін” пропонує Вам на вибір 2 сучасні сауни з найновішим устаткуванням,  басейном холодної води (2*2*1.40) та комфортабельною кімнатою відпочинку. Для Вас працює фінська сауна (сухе повітря) та турецька лазня (вологе повітря). Готель “Адреналін” на Дрогобраті дозволить Вам насолоджуватися улюбленими процедурами і не турбуватися про дрібниці.

Фінська сауна

«Суха» сауна – популярний тип сауни, відрізняється від лазні тим, що тут використовується більш висока температура і низька вологість. Завдяки сухості повітря (вологість близько 5-10%), його температура може досягати 120 градусів Цельсія.

Фінська сауна легше переноситься організмом, надаючи менше навантаження на серцево-судинну систему. Регулярне, але обдумане відвідування сауни покращує загальне самопочуття, додає енергії і бадьорості, тонізує весь організм, при цьому забезпечуючи релаксацію. Оновлений стан надає сил на подальші звершення.

Турецька лазня

Хамам – відмінний засіб для здоров’я і краси. У цьому типі саун використовується вологе повітря, але його температура складає близько 30 градусів Цельсія. Це дозволяє створити найбільш комфортні умови для організму, поступово підвищуючи його температуру і активізуючи потовиділення. Так, в турецькій лазні всі предмети мають однакову температуру, включаючи кам’яні лежаки, підлогу і стіни.

Турецький хамам – корисна для здоров’я, загального тонусу і настрою процедура, якщо заздалегідь врахувати її особливості. Готельний комплекс “Адреналін” надає можливість сповна насолодитися перевагами турецької лазні в Карпатах.