чудовий відпочинок у будь-яку пору року

 у Драгобраті

Курорт Драгобрат розташований на висоті 1400-1700 м над рівнем моря, біля хребта Свидовець, що на Закарпатті. Найближчий населений пункт від курорту — це село Ясіня, відстань до якого складає 18 км. Тому на схилах Драробрату немає ні зайвої метушні, ні надмірного шуму цивілізації.

Приїхавши в гори, турист може зануритися в чарівну атмосферу першозданної природи, багатовікових хвойних лісів і мальовничих луків, які своєю красою нічим не поступаються альпійським. Тут знайдуть собі заняття до душі і любителі активного відпочинку, і ті, кому більше до вподоби спокійний релакс.

занурьтесь у

зимову казку

Драгобрат – це справжній райський куточок для любителів зимових видів спорту та активних розваг. Значна висота над рівнем моря й унікальний клімат гарантують наявність природного сніжного покриву протягом усього сезону.

Відпочинок на цьому курорті ідеально підходить для любителів зимових екстремальних розваг, таких як сноубордінг, гірські лижі та ін. Численні яри, снігові надуви і круті спуски Драгобрату з пухким глибоким снігом славляться навіть поза межами України. Тут знаходяться п’ять трас для загального катання та чотири для досвідчених лижників чи сноубордистів, розмішені трампліни для фрістайлу – виконання різноманітних лижних трюків. Траси підготовлені снігоущільнювальною технікою.

відчуйте

першоздану природу

Ті, хто віддає перевагу відпочинку в Карпатах влітку, зможуть чудово провести час на Драгобраті. Тут є все для відновлення сил та оздоровлення організму: неймовірні гірські пейзажі, свіже повітря, тиша, недоторкані ліси та відсутність метушні.

Драгобрат влітку — це прекрасне місце для прогулянок в гори, збирання ягід, катання на конях та велосипедах. Можна також відвідати різноманітні екскурсії чи скупатися в гірських озерах. Ціни на проживання влітку на Драгобраті значно нижні, ніж взимку.